Akcja bepieczna droga do szkoły

Wydział Ruchu Drogowego  Komendy Miejskiej Policji w Toruniu wspólnie z Mundurowym Klubem Motorowym Region Toruń pod patronatem lokalnego Radia Gra w dniach 1-11.09.2020 r ,poprowadzili akcję profilaktyczną pod nazwą "BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY".
Jej głównym celem  było uświadomienie najmłodszym uczestnikom ruchu drogowego, ale także ich opiekunom , jak bardzo ważne jest noszenie elementów odblaskowych.
Akcja była prowadzona w dwóch etapach tzn. w pierwszym tygodniu przekazywaliśmy przy Szkołach, dzieciom elementy odblaskowe, a w drugim tygodniu, sprawdzaliśmy czy dzieci, faktycznie noszą odblaski. Dzieci, które posiadały odblaski otrzymały, drobne upominki ufundowane przez naszych partnerów, a te które nie miały, otrzymywały opaski odblaskowe.
Akcję wsparło Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Wydział Promocji i Turystyki Urzędu Miasta w Toruniu, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu, firma Machina Druku, Awix Racing Arena , Skoda BS- Auto Grudziądz, firma Lider Łódź.
Pragnę Bardzo Podziękować Wszystkim Partnerom  za to,że  włączyli się do Akcji i Zapraszam do współpracy przy kolejnych podobnych przedsięwzięciach.