Prezydium Zarządu

Prezydent
Andrzej Woźniak
mobile: +48 691 370 997
e-mail: prezydent@mkmrp.pl

Kwatermistrz

Przewodniczący 
Rady Finansowej Klubu

Mirosław Grochocki
mobile: 602 337 099
e-mail:

V-ce Prezydent
Władysław Walasek
mobile: 
e-mail: wladek11501@wp.pl

Przewodniczący
Komisji Rewizyjnej

Marek Kuternoga
mobile: +48 601 635 301
e-mail: m.j.k.spirit@wp.pl

V-ce Prezydent

Ryszard Marjański
mobile: 784 946 885
e-mail: r.marjanski@interia.pl

 

 rysiu2

Przewodniczący 
Sądu Koleżeńskiego MKM RP

Władysław Mieszkalski
mobile: 606 991 375
e-mail:wladyslaw.mieszkalski@wp.pl

V-ce Prezydent

Przewodniczący Komisji Samochodowej
Zbigniew Ligocki
mobile: 510 035 115
e-mail: ligocki.zbigniew@gmail.com

ligocki 

Dyrektor Biura ZG MKM RP
Maria Woźniak
mobile: 607 149 215
e-mail: dyrektor@mkmrp.pl

Sekretarz Generalny
Józef Szydliński
mobile: 691 486 846
e-mail: sekretarz@mkmrp.pl

 

Członek Prezydium 
Janusz Dagow
mobile: 505 434 366
e-mail: wiedag@wp.pl 
 
       

 

Skarbnik Generalny
Zbigniew Mołodecki
mobile: 601 687 280
e-mail: skarbnik@mkmrp.pl

 

Rzecznik Zarządu Głównego
Maciej Wołczek                                             mobile: 577103207, 791500997               e-mail: rzecznik@mkmrp.pl 

            
ASYSTENCI PREZYDENTA      
d/s kulturalno-rozrywkowych

Jacek Beszczyński
mobile: 605 932 073
e-mail: asystent.m.p@mkmrp.pl

d/s Klubów IPMC i Prezydium IPMC Europy Zachodniej

Georg Jatta
tel.GSM: +49 176 384 78 401
tel. : 00497 322 214 46
e-mail: georg.jatta@t-online.de

d/s Klubów IPMC Europy Wschodniej

Włodzimierz Szczepaniak

 

Asystent Prezydenta
d/s kontaktów z klubami IPMC Ukrainy

Irina Twerdochlib

tel. 515 031 077

 
d/s mundurowych

Marcin Łuczak
 

Asystent  Prezydenta
d/s kontaktów z klubami IPMC Europy Wsochodniej

Włodzimierz Szczepaniak

tel. 668 354 354